Depilacja laserowa

girl
Depilacia laserowa to jedna z najskuteczniejszych i bezpiecznieiszych metod usuwania wtosów na ciele. Jest oparta na wykorzystaniu promieniowania laserowego, które przenika do mieszka wtosowego i podgrzewa go, prowadząc do catkowitego zniszczenia.
Depilacia laserowa jest doskonatvm wyborem do usuwania wtosów na ciele, poniewaz:
• Moze być stosowana na duzych obszarach skóry podczas jednego zabiegu;
• Efekt jest dtugotrwały i może utrzymować się od kilku miesięcy lub nawet lat;
• Depilacja laserowa może być stosowana na róznych rodzajacz skóry i wtosow;
• Jest minimalnie bolesna

Co robi laser :

Światło wnika w skóre, jest wchłaniane przez melaninę i przekształcane w ciepto. To ciepło niszczy cebulki włosów, a także naczynia je odżywiające. Otaczająca tkanka pozostaje nienaruszona. Depilacja jest skuteczna tylko wtedy, gdy włosy są w fazie wzrostu. Niestety nie wszystkie włosy rosną jednocześnie. W celu usunięcia owłosienia na dużych powierzchniach, a także, aby efekt był trwały, zabiegi należy powtórzyć. Różne włosy reagują inaczej na światło: osoby o ciemnych włosach, które posiadają dużą ilość melaniny - osiągają najlepsze rezultaty. Usuwanie bardzo jasnych włosów wymaga indywidualnej oceny potencjalnego sukcesu leczenia laserowego.
girl

ETAPY PRZEPROWADZENIA ZABIEGU

messega
Konsultacja
Specjalistka opowie o przeciwwskazaniach, dobierze optymalny tryb pracy lasera, biorąc pod uwagę fototyp skóry, strukturę i kolor włosów Klienta.
bottle
W trakcie zabiegu
Specjalistka dezynfekuje obszar zabiegu, w razie potrzeby goli. Następnie nakłada żel, który ułatwia przesuwanie głowicy lasera, a także służy jako przewodnik dla promienia laserowego. Zawsze go używamy!
watch
Czas trwania zabiegu
Zabieg trwa 15-60 minut, czas uzależniony od obszaru zabiegu
cream
Po zabiegu
Bezpośrednio po depilacja nakładany jest specjalny preparat, aby złagodzić ewentualne podrażnienie skóry.

EFEKT LASEROWEGO USUWANIA OWŁOSIENIA

cream
Efekt będzie zauważalny juz po pierwszym zabiegu - włosy zaczną wypadać w okresie 10-21 dni od pierwszej sesji depilacji. Lekkie zaczerwienienie, swędzenie, łuszczenie przez kilka dni to normalna reakcja.
cream
Uwaga: Zdarza się, że po 3-5 sesjach mieszek włosowy próbuje uzupełnić utracone cebulki i aktywuje ich wzrost. Ta reakcja jest naturalna. Dlatego ważne jest, aby nie przerywać serii zabiegów, gdyż po ok. 6-10 seriach będziemy mogli cieszyć się gładką skórą.