Depilacja laserowa

girl
Depilacja laserowa to jedna z najskuteczniejszych i bezpieczniejszych metod usuwania włosów na ciele. Jest oparta na wykorzystaniu promieniowania laserowego, które przenika do mieszka włosowego i podgrzewa go, prowadząc do całkowitego zniszczenia.
Depilacja laserowa jest doskonałym wyborem do usuwania włosów na ciele, poniewaz:
• Może być stosowana na dużych obszarach skóry podczas jednego zabiegu;
• Efekt jest długotrwały i może utrzymywać się od kilku miesięcy lub nawet lat;
• Depilacja laserowa może być stosowana na różnych rodzajach skóry i włosów;
• Jest minimalnie bolesna.

Co robi laser :

Światło wnika w skórę, jest wchłaniane przez melaninę i przekształcane w ciepło. To ciepło niszczy cebulki włosów, a także naczynia je odżywiające. Otaczająca tkanka pozostaje nienaruszona. Depilacja jest skuteczna tylko wtedy, gdy włosy są w fazie aktywnego wzrostu. Niestety nie wszystkie włosy rosną jednocześnie. W celu usunięcia owłosienia na dużych powierzchniach, a także, aby efekt był trwały, zabiegi należy powtarzać. Różne włosy reagują inaczej na światło: osoby o ciemnych włosach, które posiadają dużą ilość melaniny — osiągają szybsze rezultaty. Usuwanie bardzo jasnych włosów wymaga indywidualnej oceny potencjalnego sukcesu depilacji laserowej.
girl

ETAPY PRZEPROWADZENIA ZABIEGU

messega
Konsultacja
Specjalistka opowie o przeciwwskazaniach, dobierze optymalny tryb pracy lasera, biorąc pod uwagę fototyp skóry, strukturę i kolor włosów Klienta.
bottle
W trakcie zabiegu
Specjalistka dezynfekuje obszar zabiegu, w razie potrzeby goli. Następnie nakłada żel, który ułatwia przesuwanie głowicy lasera, a także służy jako przewodnik dla promienia laserowego. Zawsze go używamy!
watch
Czas trwania zabiegu
Zabieg trwa 15-60 minut, czas uzależniony od obszaru zabiegu
cream
Po zabiegu
Bezpośrednio po depilacji nakładany jest specjalny preparat, aby złagodzić ewentualne podrażnienie skóry.

EFEKT LASEROWEGO USUWANIA OWŁOSIENIA

cream
Efekt będzie zauważalny już po pierwszym zabiegu — włosy zaczną wypadać w okresie 10-21 dni od pierwszej sesji depilacji. Lekkie zaczerwienienie, swędzenie, łuszczenie przez kilka dni to normalna reakcja.
cream
Uwaga: Zdarza się, że po 3-5 sesjach mieszek włosowy próbuje uzupełnić utracone cebulki i aktywuje ich wzrost. Ta reakcja jest naturalna. Dlatego ważne jest, aby nie przerywać serii zabiegów, gdyż po ok. 8-12 seriach będziemy mogli cieszyć się gładką skórą.
Zapisy online